Pâte d'amandes

Foto: bijdragers van Open Food Facts, CC BY-SA

Pâte d'amandes

· 180 g

e
Nutri-ScoreSlechte voedingskwaliteit
4
NOVA-groepUltrabewerkt voedingsmiddel
432
kcalPer 100 g / 100 ml
Gehalte aan vet: GemiddeldGehalte aan verzadigd vet: GemiddeldGehalte aan suiker: HoogGehalte aan zout: Laag
Barcode
5413337000110
Verkocht in
België

In één oogopslag

Pâte d'amandes is een product uit de categorie ‘Amandelmarsepein’. Het levert 432 kcal (1.811 kJ) per 100 g. Het gehalte aan suiker ligt dicht bij de mediaan van zijn categorie. Het bevat 194% meer verzadigd vet dan het mediane product in zijn categorie. De ingrediëntenlijst bevat 24 additieven: E100 - curcumine, E104 - Chinolinegeel, E110 - Zonnegeel FCF, E120 - Cochenille, E124 - Ponceau 4r en E131 - Patentblauw v. Het wordt verkocht in België.

Voedingswaarden

Voedingswaarden Per 100 g / 100 ml % RI*
Energie 1.811 kJ / 432 kcal 22%
Vetten 17 g 24%
Verzadigde vetzuren 5 g 25%
Koolhydraten 63 g 24%
Suikers 55 g 61%
Toegevoegde suikers 53 g
Eiwitten 5,7 g 11%
Zout < 0,01 g 0%
Fruit, groenten & peulvruchten 0,14 %

*Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal).

Vergeleken met vergelijkbare producten

Mediaanwaarden van 124 producten in de categorie ‘Amandelmarsepein’.

Energie -2%
Dit product: 432 kcal Mediaan van de categorie: 440,5 kcal
Suikers -7%
Dit product: 55 g Mediaan van de categorie: 58,9 g
Vetten -2%
Dit product: 17 g Mediaan van de categorie: 17,4 g
Verzadigde vetzuren +194%
Dit product: 5 g Mediaan van de categorie: 1,7 g
Eiwitten -10%
Dit product: 5,7 g Mediaan van de categorie: 6,3 g

Ingrediënten

37% massepain d'amandes 40 [40% sucre, 40% AMANDES, 10% LACTOSE, 5% sirop de glucose séché, stabilisateur (E420i), eau, conservateur (E202), épaississant (E401)], 18% pâte d'AMANDES 50 [48% sucre, 43% AMANDES, 6% eau, 2% sirop de glucose séché, blanc d'OEUF en poudre (de plein champ), conservateur (E202), arôme naturel de citron], 17% massepain 30 [56% sucre, 32% AMANDELS, 6% sirop de glucose, stabilisateur :E422, E420(i), 1,32% AMANDES amer], 13% fondant (sucre, sirop de glucose, eau), sucre, eau, BEURRE (min 82% de matière grasse laitière), blanc d'OEUF [blanc d'OEUF, régulateur d'acidité (E330, E331), conservateur (E202), épaississants (E412, E415)], décoration (sirop de glucose, sucre inverti, jus de betterave rouge concentré, jus de framboise concentré, arôme naturel de framboise, arôme naturel, acidifiant (E330), alcool, concentré d'orange, concentrés de plantes colorantes (carotte, potiron, spiruline, carthame), arôme naturel d'orange, PISTACHES, NOISETTE, huile de palme, fécule de pomme de terre, farine de riz, agent d'enrobage (E904), arôme de vanille, colorant (E120, E100, E131, E160a, E132, E104, E124, E133, E110, 129), émulsifiant (E322, contient du SOJA), anti-agglomérant (talc), vaniline, blanc d'OEUF en poudre, stabilisant (E336), épaississant (E414), sel, râpe à coco, huile de tournesol] *E104, E124*: peut avoir des effets indésirables sur l'activité et l'attention chez les enfants. K

Allergenen

Geen allergenen vermeld op het etiket.

Additieven

Veelgestelde vragen

Hoeveel calorieën zitten er in Pâte d'amandes?

Pâte d'amandes bevat 432 kcal per 100 g.

Is Pâte d'amandes veganistisch?

Nee. De ingrediëntenlijst van Pâte d'amandes bevat minstens één ingrediënt van dierlijke oorsprong.

Bevat Pâte d'amandes palmolie?

Ja, de ingrediëntenlijst van Pâte d'amandes bevat palmolie of een ingrediënt op basis van palmolie.

Welke additieven bevat Pâte d'amandes?

Pâte d'amandes bevat E100 - curcumine, E104 - Chinolinegeel, E110 - Zonnegeel FCF, E120 - Cochenille, E124 - Ponceau 4r, E131 - Patentblauw v, E132 - Indigotine, E133 - Briljantblauw FCF, E160a - caroteen, E202 - Kaliumsorbaat, E322 - Lecithinen, E330 - E330, E331 - Natriumcitraten, E336 - Kaliumtartraten, E401 - Natriumalginaat, E412 - Guarpitmeel, E414 - Arabische gom, E415 - Xanthaangom, E420 - Sorbitol, E420i - D-glucitol, E422 - Glycerol, E553 - Magnesiumsilicaat, E553b - Talk en E904 - Schellak.

Gezondere alternatieven

Populaire producten uit dezelfde categorie met een betere Nutri-Score.