Pains lavash

Foto: prispievatelia Open Food Facts, CC BY-SA

Pains lavash

BCO · 700 g

e
Nutri-ScoreZlá nutričná kvalita
4
Skupina NOVAUltraspracovaná potravina
309
kcalNa 100 g / 100 ml
Stredný obsah: tukyNízky obsah: nasýtené mastné kyselinyStredný obsah: cukryVysoký obsah: soľ
Čiarový kód
3700679609012
Kategória
Chleby
Predáva sa v
Francúzsko

Stručný prehľad

Pains lavash (BCO) je produkt z kategórie „Chleby“. Obsahuje 309 kcal (1 302 kJ) na 100 g. Porovnanie s mediánom kategórie – cukry: o 93 % viac. Porovnanie s mediánom kategórie – nasýtené mastné kyseliny: približne rovnako. Porovnanie s mediánom kategórie – soľ: o 426 % viac. Zloženie obsahuje 7 prídavných látok: E282 - Propionan vápenatý, E412 - Guarová guma, E422 - Glycerol, E450 - Difosfáty, E450i - Difosforečnan disodný a E500 - Uhličitany sodné. Predáva sa v týchto krajinách: Francúzsko.

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP*
Energia 1 302 kJ / 309 kcal 15%
Tuky 5,7 g 8%
Nasýtené mastné kyseliny 0,5 g 3%
Sacharidy 55 g 21%
Cukry 5,4 g 6%
Pridané cukry 0 g
Polyoly 0 g
Škrob 32 g
Vláknina 3,3 g 13%
Bielkoviny 8,3 g 17%
Soľ 6 g 100%
Cholesterol 0,02 mg
Alkohol 0 % vol
Vitamín D 0,08 µg
Vitamín E 3,6 mg
Vitamín C 0,15 mg
Vitamín B12 0,02 µg
Vápnik 24 mg
Železo 1,4 mg
Horčík 48 mg
Draslík 250 mg
Zinok 1,5 mg
Ovocie, zelenina a strukoviny 0 %

*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).

Porovnanie s podobnými produktmi

Mediánové hodnoty 4 339 produktov v kategórii „Chleby“.

Energia +18%
Tento produkt: 309 kcal Medián kategórie: 262 kcal
Cukry +93%
Tento produkt: 5,4 g Medián kategórie: 2,8 g
Tuky +62%
Tento produkt: 5,7 g Medián kategórie: 3,5 g
Nasýtené mastné kyseliny +4%
Tento produkt: 0,5 g Medián kategórie: 0,5 g
Soľ +426%
Tento produkt: 6 g Medián kategórie: 1,1 g
Bielkoviny -7%
Tento produkt: 8,3 g Medián kategórie: 8,9 g
Vláknina -14%
Tento produkt: 3,3 g Medián kategórie: 3,9 g

Zloženie

Farine de blé, eau, huile de colza, levure, sel, stabilisant: glycérol, épaississant : gomme guar, levain de seigle dévitalisé, gluten de blé, poudre à lever : E 450i et E500ii, conservateur: propionate de calcium. Peut contenir des traces de soja et de lait.

Alergény

Na etikete nie sú uvedené žiadne alergény.

Môže obsahovať stopy

MliekoSójové bôby

Prídavné látky

Často kladené otázky

Koľko kalórií má Pains lavash?

Pains lavash obsahuje 309 kcal na 100 g.

Je Pains lavash vegánske?

Nie je to jasné: niektoré zložky produktu Pains lavash môžu byť rastlinného aj živočíšneho pôvodu. Skontrolujte obal alebo kontaktujte výrobcu.

Obsahuje Pains lavash palmový olej?

V zložení produktu Pains lavash sme palmový olej nenašli.

Aké prídavné látky obsahuje Pains lavash?

Pains lavash obsahuje: E282 - Propionan vápenatý, E412 - Guarová guma, E422 - Glycerol, E450 - Difosfáty, E450i - Difosforečnan disodný, E500 - Uhličitany sodné a E500ii - Hydrogenuhličitan sodný.

Zdravšie alternatívy

Obľúbené produkty z rovnakej kategórie s lepším Nutri-Score.

Ďalšie produkty značky BCO

Zobraziť všetko →