Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA
Smack
Nissin · 100g
- Čárový kód
5997523300036- Kategorie
- Instantní nudle
- Porce
- 100g
- Prodává se v
- Francie, Německo, Maďarsko, Spojené království
Přehled
Smack (Nissin) je produkt z kategorie „Instantní nudle“. Ve 100 g obsahuje 106 kcal (434 kJ). Jedna porce (100g) obsahuje přibližně 106 kcal, tedy 5 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 70 % méně cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 29 % méně nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 13 % méně soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 8 přídatných látek: E306 - Extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, E412 - Guma guar, E451 - Trifosforečnany, E500 - Uhličitany sodné, E501 - Uhličitany draselné a E621 - Glutaman sodný. Prodává se v těchto zemích: Francie, Německo, Maďarsko a Spojené království.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | Na 100 g / 100 ml | % RHP* | Na porci (100g) |
|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 434 kJ / 106 kcal | 5% | 434 kJ / 106 kcal |
| Tuky | 4,2 g | 6% | 4,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 2,2 g | 11% | 2,2 g |
| Sacharidy | 14 g | 5% | 14 g |
| Cukry | 0,6 g | 1% | 0,6 g |
| Přidané cukry | 0 g | 0 g | |
| Vláknina | 0 g | 0% | 0 g |
| Bílkoviny | 2,7 g | 5% | 2,7 g |
| Sůl | 1,3 g | 22% | 1,3 g |
| Alkohol | 0 % vol | ||
| Ovoce, zelenina a luštěniny | 0 % |
*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
Srovnání s podobnými produkty
Mediánové hodnoty 1 039 produktů v kategorii „Instantní nudle“.
Složení
Tészta 91% [_BÚZALISZT_, pálmaolaj, só, lisztkezelőszerek (E500, E451), stabilizátor E501, sűrítőanyag E412, antioxidáns E306], Ízesítőpor 9% [só, ízfokozó E621, maltodextrin, fűszerek (MUSTÁR), cukor, marha aroma (6% az ízesítőporban; ízfokozók: E631, E627; _BÚZA_, _SZÓJA_), vöröshagyma, aromák (BÚZA), csípős pirospaprika (4,5% ízesítőporban), keményítő, fokhagyma, póréhagyma, élesztőkivonat]
Alergeny
Může obsahovat stopy
Přídatné látky
Často kladené otázky
Kolik kalorií má Smack?
Smack obsahuje 106 kcal ve 100 g, což je přibližně 106 kcal na porci (100g).
Obsahuje Smack palmový olej?
Ano, složení produktu Smack zahrnuje palmový olej nebo složku z palmy olejné.
Jaké přídatné látky obsahuje Smack?
Smack obsahuje: E306 - Extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, E412 - Guma guar, E451 - Trifosforečnany, E500 - Uhličitany sodné, E501 - Uhličitany draselné, E621 - Glutaman sodný, E627 - Guanylan sodný a E631 - Inosinan sodný.
Jaké alergeny obsahuje Smack?
Podle Open Food Facts uvádí etiketa výrobku Smack tyto alergeny: Lepek, Hořčice a Sójové boby. Vždy si zkontrolujte obal.