Foto: prispievatelia Open Food Facts, CC BY-SA
Célébrations
Célébrations · 280 g
- Čiarový kód
77002242- Kategória
- Cukrovinky
- Predáva sa v
- Francúzsko
Stručný prehľad
Célébrations je produkt z kategórie „Cukrovinky“. Obsahuje 489 kcal (2 050 kJ) na 100 g. Porovnanie s mediánom kategórie – cukry: približne rovnako. Porovnanie s mediánom kategórie – nasýtené mastné kyseliny: o 999 % viac. Porovnanie s mediánom kategórie – soľ: o 764 % viac. Zloženie obsahuje 7 prídavných látok: E322 - Lecitíny, E322i - Lecitín, E341 - Fosfáty vápnika, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselín a E500 - Uhličitany sodné. Predáva sa v týchto krajinách: Francúzsko.
Výživové hodnoty
| Výživové hodnoty | Na 100 g / 100 ml | % RHP* |
|---|---|---|
| Energia | 2 050 kJ / 489 kcal | 24% |
| Tuky | 24 g | 34% |
| Nasýtené mastné kyseliny | 13 g | 66% |
| Sacharidy | 62 g | 24% |
| Cukry | 55 g | 61% |
| Pridané cukry | 76 g | |
| Polyoly | < 0,01 g | |
| Škrob | 0,13 g | |
| Vláknina | 1,2 g | 5% |
| Bielkoviny | 5,6 g | 11% |
| Soľ | 0,43 g | 7% |
| Cholesterol | 1,7 mg | |
| Alkohol | < 0,01 % vol | |
| Vitamín A | 3,7 µg | |
| Vitamín D | < 0,01 µg | |
| Vitamín E | 0,33 mg | |
| Vitamín C | 0,37 mg | |
| Vitamín B12 | 0,24 µg | |
| Vápnik | 78 mg | |
| Železo | 0,11 mg | |
| Horčík | 11 mg | |
| Draslík | 121 mg | |
| Zinok | 0,33 mg | |
| Ovocie, zelenina a strukoviny | 0,05 % |
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).
Porovnanie s podobnými produktmi
Mediánové hodnoty 4 351 produktov v kategórii „Cukrovinky“.
Zloženie
Sucre, sirop de glucose, beurre de cacao, _lait_ écrémé en poudre, pâte de cacao, _cacahuètes_, matière grasse végétale, _beurre_ concentré, _lactose_, farine de _blé_, noix de coco séchée, _petit-lait_ en poudre, huile de tournesol, _lait_ entier en poudre, émulsifiants (lécithine de _soja_, E471), extrait de malt d'_orge_, cacao maigre, sel, humectant (glycérol), blanc d’_œuf_ en poudre, extrait naturel de vanille, protéine de _lait_ hydrolysée, poudres à lever (E341, E500, E501),
Alergény
Môže obsahovať stopy
Prídavné látky
Často kladené otázky
Koľko kalórií má Célébrations?
Célébrations obsahuje 489 kcal na 100 g.
Je Célébrations vegánske?
Nie. Zloženie produktu Célébrations obsahuje aspoň jednu zložku živočíšneho pôvodu.
Obsahuje Célébrations palmový olej?
Možno: niektoré zložky produktu Célébrations môžu pochádzať z palmového oleja.
Aké prídavné látky obsahuje Célébrations?
Célébrations obsahuje: E322 - Lecitíny, E322i - Lecitín, E341 - Fosfáty vápnika, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselín, E500 - Uhličitany sodné a E501 - uhličitany draselné.
Aké alergény obsahuje Célébrations?
Podľa Open Food Facts sú na etikete výrobku Célébrations uvedené tieto alergény: Vajcia, Pšenica, Mlieko, Arašidy a Sójové bôby. Vždy si skontrolujte obal.
Zdravšie alternatívy
Obľúbené produkty z rovnakej kategórie s lepším Nutri-Score.