Celebration

Foto: prispievatelia Open Food Facts, CC BY-SA

Celebration

Strides Pharma UK Ltd

e
Nutri-ScoreZlá nutričná kvalita
4
Skupina NOVAUltraspracovaná potravina
495
kcalNa 100 g / 100 ml
Vysoký obsah: tukyVysoký obsah: nasýtené mastné kyselinyVysoký obsah: cukryStredný obsah: soľ
Čiarový kód
5000159538749
Predáva sa v
Spojené kráľovstvo

Stručný prehľad

Celebration (Strides Pharma UK Ltd) je produkt z kategórie „Cukrárske výrobky“. Obsahuje 495 kcal (2 073 kJ) na 100 g. Porovnanie s mediánom kategórie – cukry: približne rovnako. Porovnanie s mediánom kategórie – nasýtené mastné kyseliny: o 417 % viac. Porovnanie s mediánom kategórie – soľ: o 225 % viac. Zloženie obsahuje 7 prídavných látok: E322 - Lecitíny, E322i - Lecitín, E341 - Fosfáty vápnika, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselín a E500 - Uhličitany sodné. Predáva sa v týchto krajinách: Spojené kráľovstvo.

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP*
Energia 2 073 kJ / 495 kcal 25%
Tuky 25 g 36%
Nasýtené mastné kyseliny 15 g 75%
Sacharidy 62 g 24%
Cukry 55 g 61%
Pridané cukry 50 g
Bielkoviny 5,5 g 11%
Soľ 0,39 g 7%
Ovocie, zelenina a strukoviny 0 %

*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).

Porovnanie s podobnými produktmi

Mediánové hodnoty 1 906 produktov v kategórii „Cukrárske výrobky“.

Energia +27%
Tento produkt: 495 kcal Medián kategórie: 389 kcal
Cukry +8%
Tento produkt: 55 g Medián kategórie: 51 g
Tuky +285%
Tento produkt: 25 g Medián kategórie: 6,5 g
Nasýtené mastné kyseliny +417%
Tento produkt: 15 g Medián kategórie: 2,9 g
Soľ +225%
Tento produkt: 0,4 g Medián kategórie: 0,1 g
Bielkoviny +75%
Tento produkt: 5,5 g Medián kategórie: 3,2 g

Zloženie

Sugar, glucose syrup cocoa butter, skimmed milk powder, cocoa mass, milk fat, peanuts, paim fat desiccated coconut, wheat flour, lactose, whey permeate (from milk), sunflower oil, full cream milk powder, emulsifiers (soya lecithin, E471), barley malt extract saft, fat reduced cocoa, humectant (glycerol), egg white powder, vanilla extract, raising agents (E341, E500, E501), milk protein, starch, wheat gluten, whey powder (from milk). (May contain: hazelnut, almond oats). Milk chocolate contains milk solids 14% minimum and cocoa solids 25% minimum.

Alergény

Na etikete nie sú uvedené žiadne alergény.

Môže obsahovať stopy

Orechy

Prídavné látky

Často kladené otázky

Koľko kalórií má Celebration?

Celebration obsahuje 495 kcal na 100 g.

Je Celebration vegánske?

Nie. Zloženie produktu Celebration obsahuje aspoň jednu zložku živočíšneho pôvodu.

Obsahuje Celebration palmový olej?

Možno: niektoré zložky produktu Celebration môžu pochádzať z palmového oleja.

Aké prídavné látky obsahuje Celebration?

Celebration obsahuje: E322 - Lecitíny, E322i - Lecitín, E341 - Fosfáty vápnika, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselín, E500 - Uhličitany sodné a E501 - uhličitany draselné.

Zdravšie alternatívy

Obľúbené produkty z rovnakej kategórie s lepším Nutri-Score.