Celebration

Foto: prispievatelia Open Food Facts, CC BY-SA

Celebration

Celebration · 338 g

?
Nutri-ScoreNedostatok údajov na výpočet
4
Skupina NOVAUltraspracovaná potravina
499
kcalNa 100 g / 100 ml
Čiarový kód
5000159500876
Veľkosť porcie
27.3 g
Predáva sa v
Francúzsko, Švajčiarsko

Stručný prehľad

Celebration je balená potravina. Obsahuje 499 kcal (2 087 kJ) na 100 g. Jedna porcia (27.3 g) obsahuje približne 136 kcal, čo je 7 % referenčného denného príjmu energie dospelého. Zloženie obsahuje 7 prídavných látok: E322 - Lecitíny, E322i - Lecitín, E341 - Fosfáty vápnika, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselín a E500 - Uhličitany sodné. Predáva sa v týchto krajinách: Francúzsko a Švajčiarsko.

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porciu (27.3 g)
Energia 2 087 kJ / 499 kcal 25% 570 kJ / 136 kcal
Tuky 25 g 36% 6,8 g
Nasýtené mastné kyseliny 15 g 75% 4,1 g
Sacharidy 62 g 24% 17 g
Cukry 54 g 60% 15 g
Pridané cukry 75 g 20 g
Polyoly < 0,01 g < 0,01 g
Škrob 0,24 g 0,06 g
Vláknina 0,04 g 0% 0,01 g
Bielkoviny 5,7 g 11% 1,6 g
Soľ 0,37 g 6% 0,1 g
Cholesterol 0,82 mg 0,22 mg
Alkohol < 0,01 % vol
Vitamín A 0,62 µg 0,17 µg
Vitamín D < 0,01 µg < 0,01 µg
Vitamín E 0,32 mg 0,09 mg
Vitamín C 0,38 mg 0,1 mg
Vitamín B12 0,25 µg 0,07 µg
Vápnik 81 mg 22 mg
Železo 0,09 mg 0,02 mg
Horčík 8,8 mg 2,4 mg
Draslík 117 mg 32 mg
Zinok 0,31 mg 0,08 mg
Ovocie, zelenina a strukoviny 0,05 %

*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).

Zloženie

sucre, sirop de glucose, beurre de cacao, lait écrémé en poudre, pâte de cacao, matière grasse du lait, lactose, farine de blé, matière grasse de palme, cacahuètes, noix de coco séchée, petit-lait en poudre, huile de palme, lait entier en poudre, huile de tournesol, émulsifiants (lécithine de soja, E471), extrait de malt d'orge, cacao maigre, sel, humectant (glycérol), blanc d'oeuf en poudre, extrait naturel de vanille, poudres à lever (E341, E500, E501), gluten de blé, protéine de lait. (Peut contenir: noisette, amande, avoine). Produit dans la CE. Cacao 25% minimum.

Alergény

PšenicaMliekoArašidySójové bôby

Môže obsahovať stopy

Orechy

Prídavné látky

Často kladené otázky

Koľko kalórií má Celebration?

Celebration obsahuje 499 kcal na 100 g, čo je približne 136 kcal na porciu (27.3 g).

Je Celebration vegánske?

Nie. Zloženie produktu Celebration obsahuje aspoň jednu zložku živočíšneho pôvodu.

Obsahuje Celebration palmový olej?

Áno, zloženie produktu Celebration obsahuje palmový olej alebo zložku z palmy.

Aké prídavné látky obsahuje Celebration?

Celebration obsahuje: E322 - Lecitíny, E322i - Lecitín, E341 - Fosfáty vápnika, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselín, E500 - Uhličitany sodné a E501 - uhličitany draselné.

Aké alergény obsahuje Celebration?

Podľa Open Food Facts sú na etikete výrobku Celebration uvedené tieto alergény: Pšenica, Mlieko, Arašidy a Sójové bôby. Vždy si skontrolujte obal.

Ďalšie produkty značky Celebration

Zobraziť všetko →