Chamonix

Foto: prispievatelia Open Food Facts, CC BY-SA

Chamonix

LU · 250 g ℮, (20 biscuits x 12,5 g)

d
Nutri-ScoreSlabá nutričná kvalita
4
Skupina NOVAUltraspracovaná potravina
340
kcalNa 100 g / 100 ml
Nízky obsah: tukyNízky obsah: nasýtené mastné kyselinyVysoký obsah: cukryNízky obsah: soľ
Čiarový kód
3017760819121
Veľkosť porcie
13 g
Predáva sa v
Francúzsko

Stručný prehľad

Chamonix (LU) je produkt z kategórie „Plnené sušienky“. Obsahuje 340 kcal (1 421 kJ) na 100 g. Jedna porcia (13 g) obsahuje približne 44 kcal, čo je 2 % referenčného denného príjmu energie dospelého. Porovnanie s mediánom kategórie – cukry: o 32 % viac. Porovnanie s mediánom kategórie – nasýtené mastné kyseliny: o 91 % menej. Porovnanie s mediánom kategórie – soľ: o 96 % menej. Zloženie obsahuje 7 prídavných látok: E160b - Annatto, E160bii - Annato, norbixín, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citrónová, E422 - Glycerol a E440 - Pektín. Predáva sa v týchto krajinách: Francúzsko.

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porciu (13 g)
Energia 1 421 kJ / 340 kcal 17% 185 kJ / 44 kcal
Tuky 1,5 g 2% 0,2 g
Nasýtené mastné kyseliny 0,77 g 4% 0,1 g
Sacharidy 75 g 29% 9,8 g
Cukry 42 g 47% 5,5 g
Pridané cukry 51 g 6,7 g
Polyoly 24 g 3,1 g
Škrob 21 g 2,8 g
Vláknina 1,5 g 6% 0,2 g
Bielkoviny 4,2 g 8% 0,54 g
Soľ 0,02 g 0% < 0,01 g
Cholesterol 16 mg 2,1 mg
Alkohol 0 % vol
Vitamín A 0 µg 0 µg
Vitamín D 0,05 µg < 0,01 µg
Vitamín E 0,52 mg 0,07 mg
Vitamín C 3 mg 0,39 mg
Vitamín B12 0 µg 0 µg
Vápnik 15 mg 2 mg
Železo 0,91 mg 0,12 mg
Horčík 27 mg 3,6 mg
Draslík 115 mg 15 mg
Zinok 0,75 mg 0,1 mg
Ovocie, zelenina a strukoviny 6,4 %

*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).

Porovnanie s podobnými produktmi

Mediánové hodnoty 664 produktov v kategórii „Plnené sušienky“.

Energia -29%
Tento produkt: 340,1 kcal Medián kategórie: 479 kcal
Cukry +32%
Tento produkt: 42,3 g Medián kategórie: 32 g
Tuky -92%
Tento produkt: 1,5 g Medián kategórie: 20 g
Nasýtené mastné kyseliny -91%
Tento produkt: 0,8 g Medián kategórie: 9 g
Soľ -96%
Tento produkt: 0 g Medián kategórie: 0,5 g
Bielkoviny -30%
Tento produkt: 4,2 g Medián kategórie: 5,9 g
Vláknina -52%
Tento produkt: 1,5 g Medián kategórie: 3,2 g

Zloženie

Sirop de glucose-fructose, farine de BLÉ 36 %, sucre, purée d'orange 5 %, jus d'orange concentré 1,4%, huile de colza, jaune d'OEUF en poudre, stabilisant (glycérol), poudre à lever (carbonates d'ammonium), correcteur d'acidité (acide citrique), gélifiant (pectines), arômes, colorant (norbixine de rocou), conservateur (sorbate de potassium). PEUT CONTENIR LAIT, SÉSAME ET FRUITS À COQUE.

Alergény

VajciaPšenicaMliekoOrechySezamové semeno

Prídavné látky

Často kladené otázky

Koľko kalórií má Chamonix?

Chamonix obsahuje 340 kcal na 100 g, čo je približne 44 kcal na porciu (13 g).

Je Chamonix vegánske?

Nie. Zloženie produktu Chamonix obsahuje aspoň jednu zložku živočíšneho pôvodu.

Obsahuje Chamonix palmový olej?

V zložení produktu Chamonix sme palmový olej nenašli.

Aké prídavné látky obsahuje Chamonix?

Chamonix obsahuje: E160b - Annatto, E160bii - Annato, norbixín, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citrónová, E422 - Glycerol, E440 - Pektín a E503 - Amoniakové uhličitany.

Aké alergény obsahuje Chamonix?

Podľa Open Food Facts sú na etikete výrobku Chamonix uvedené tieto alergény: Vajcia, Pšenica, Mlieko, Orechy a Sezamové semeno. Vždy si skontrolujte obal.

Zdravšie alternatívy

Obľúbené produkty z rovnakej kategórie s lepším Nutri-Score.

Ďalšie produkty značky LU

Zobraziť všetko →