Pohar

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

Pohar

Mlékárna Kunín · 150 g

c
Nutri-ScorePrůměrná nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
93
kcalNa 100 g / 100 ml
Střední obsah tukuStřední obsah nasycených tukůStřední obsah cukruNízký obsah soli
Čárový kód
8594001270316
Kategorie
Jogurt
Prodává se v
Česko

Přehled

Pohar (Mlékárna Kunín) je produkt z kategorie „Jogurt“. Ve 100 g obsahuje 93 kcal (391 kJ). Obsahuje o 13 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 110 % více nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsah soli se blíží mediánu jeho kategorie. Složení obsahuje 8 přídatných látek: E120 - Košenila, E160a - karoteny, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citronová, E341 - CaPO4 a E406 - Agar. Prodává se v těchto zemích: Česko.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP*
Energetická hodnota 391 kJ / 93 kcal 5%
Tuky 4,1 g 6%
Nasycené mastné kyseliny 3,7 g 19%
Sacharidy 12 g 5%
Cukry 11 g 12%
Přidané cukry 0 g
Bílkoviny 1,8 g 4%
Sůl 0,1 g 2%
Ovoce, zelenina a luštěniny 0 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 4 142 produktů v kategorii „Jogurt“.

Energetická hodnota +8%
Tento produkt: 93 kcal Medián kategorie: 85,8 kcal
Cukry +13%
Tento produkt: 10,6 g Medián kategorie: 9,4 g
Tuky +46%
Tento produkt: 4,1 g Medián kategorie: 2,8 g
Nasycené mastné kyseliny +110%
Tento produkt: 3,7 g Medián kategorie: 1,8 g
Sůl -9%
Tento produkt: 0,1 g Medián kategorie: 0,1 g
Bílkoviny -53%
Tento produkt: 1,8 g Medián kategorie: 3,9 g

Složení

s cukrom a sladidlami, 150 g. Zloženie: 51% kyslomliečna zložka Kyslomliečny dezert so želé, s ochutením (podia vieda), (mlieko a smotana, modifikovaný zemiakový škrob, mliečna bielkovina, baktérie mliečneho kvasenia), 29 % želé (voda, cuka glukóza, zahusťovadlá: E412, E440, E406, E450 a E341; ardima farbivo E120-červené želé alebo E160a-žlté želé sladidlá: 957 1950, regulátor kyslosti: E330; laktóza, konzervačná látka: E202 20% ochucujúca zložka [marhuľový-voda, cukor, marhule & koncentrované marhuľové pyré 7,6 %, modifikovaný kukunity Skrob, zahusťovadlo E440; prírodná aróma, farbivo: paprikový extrakt. // jahodový - voda, glukózovo-fruktózový sirup, a Stava 1,6 %, koncentrovaná jahodová šťava 1,1 %, zahust E440, aroma, farbivá: E120, E160a]. Obsahuje aspartam (adr fenylalaninu). Spotrebujte do dátumu uvedeného na w wajte pri teplote +2°C až +8°C. Po otvoreni ihned spotre CURO

Alergeny

Mléko

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má Pohar?

Pohar obsahuje 93 kcal ve 100 g.

Je Pohar veganské?

Ne. Složení produktu Pohar obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.

Obsahuje Pohar palmový olej?

Možná: některé složky produktu Pohar mohou pocházet z palmového oleje.

Jaké přídatné látky obsahuje Pohar?

Pohar obsahuje: E120 - Košenila, E160a - karoteny, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citronová, E341 - CaPO4, E406 - Agar, E412 - Guma guar a E440 - Pektin.

Jaké alergeny obsahuje Pohar?

Podle Open Food Facts uvádí etiketa výrobku Pohar tyto alergeny: Mléko. Vždy si zkontrolujte obal.

Zdravější alternativy

Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.