Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA
Chipolatas
- Čárový kód
3039050641472- Kategorie
- Chipolaty
- Prodává se v
- Francie
Přehled
Chipolatas (Prim’Grill) je produkt z kategorie „Chipolaty“. Ve 100 g obsahuje 299 kcal (1 237 kJ). Obsah cukru se blíží mediánu jeho kategorie. Obsahuje o 49 % více nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 12 % méně soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 8 přídatných látek: E100 - kurkumin, E120 - Košenila, E262 - octany sodné, E263 - Octan vápenatý, E300 - Kyselina askorbová a E326 - Mléčnan draselný. Prodává se v těchto zemích: Francie.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | Na 100 g / 100 ml | % RHP* |
|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1 237 kJ / 299 kcal | 15% |
| Tuky | 27 g | 39% |
| Nasycené mastné kyseliny | 11 g | 55% |
| Sacharidy | 1 g | 0% |
| Cukry | 0,6 g | 1% |
| Přidané cukry | 0,26 g | |
| Bílkoviny | 13 g | 26% |
| Sůl | 1,5 g | 25% |
| Ovoce, zelenina a luštěniny | < 0,01 % |
*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
Srovnání s podobnými produkty
Mediánové hodnoty 313 produktů v kategorii „Chipolaty“.
Složení
VIANDE DE PORC (88%),GRAS DE PORC, ACIDIFIANTS: E326,E262,E263, SEL, DEXTROSE, SUCRE, EPICE, ANTIOXYDANTS: E300,E392, PLANTE AROMATIQUE, AROMES, COLORANTS:E120,E100. ENVELOPPE VEGETALE: GELIFIANT: E404. PORC ORIGINE FRANCE
Alergeny
Na etiketě nejsou uvedeny žádné alergeny.
Přídatné látky
Často kladené otázky
Kolik kalorií má Chipolatas?
Chipolatas obsahuje 299 kcal ve 100 g.
Je Chipolatas veganské?
Ne. Složení produktu Chipolatas obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.
Obsahuje Chipolatas palmový olej?
Možná: některé složky produktu Chipolatas mohou pocházet z palmového oleje.
Jaké přídatné látky obsahuje Chipolatas?
Chipolatas obsahuje: E100 - kurkumin, E120 - Košenila, E262 - octany sodné, E263 - Octan vápenatý, E300 - Kyselina askorbová, E326 - Mléčnan draselný, E392 - Výtažky z rozmarýnu a E404 - Alginan vápenatý.
Zdravější alternativy
Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.