Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA
Bauernspeck
- Čárový kód
2130040003803- Kategorie
- Uzená slanina
- Porce
- 4.3 g
- Prodává se v
- Švýcarsko
Přehled
Bauernspeck (Malbuner) je produkt z kategorie „Uzená slanina“. Ve 100 g obsahuje 437 kcal (1 818 kJ). Jedna porce (4.3 g) obsahuje přibližně 19 kcal, tedy 1 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsah cukru se blíží mediánu jeho kategorie. Obsahuje o 159 % více nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 17 % více soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 2 přídatné látky: E250 - Dusitan sodný a E301 - Askorban sodný. Prodává se v těchto zemích: Švýcarsko.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | Na 100 g / 100 ml | % RHP* | Na porci (4.3 g) |
|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1 818 kJ / 437 kcal | 22% | 78 kJ / 19 kcal |
| Tuky | 38 g | 54% | 1,6 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 14 g | 70% | 0,6 g |
| Sacharidy | 1 g | 0% | 0,04 g |
| Cukry | 0,5 g | 1% | 0,02 g |
| Přidané cukry | 3,1 g | 0,14 g | |
| Vláknina | 0,5 g | 2% | 0,02 g |
| Bílkoviny | 23 g | 46% | 0,99 g |
| Sůl | 3,1 g | 52% | 0,14 g |
| Ovoce, zelenina a luštěniny | 0 % |
*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
Srovnání s podobnými produkty
Mediánové hodnoty 99 produktů v kategorii „Uzená slanina“.
Složení
Schweinefleisch, Nitritpökelsalz (Kochsalz, Konservierungsstoff: E 250), Gewürze, Traubenzucker, Maltodextrin, Antioxidationsmittel E 301.
Alergeny
Na etiketě nejsou uvedeny žádné alergeny.
Přídatné látky
Často kladené otázky
Kolik kalorií má Bauernspeck?
Bauernspeck obsahuje 437 kcal ve 100 g, což je přibližně 19 kcal na porci (4.3 g).
Je Bauernspeck veganské?
Ne. Složení produktu Bauernspeck obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.
Obsahuje Bauernspeck palmový olej?
Ve složení produktu Bauernspeck nebyl zjištěn palmový olej.
Jaké přídatné látky obsahuje Bauernspeck?
Bauernspeck obsahuje: E250 - Dusitan sodný a E301 - Askorban sodný.
Zdravější alternativy
Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.