Melon Bread

Foto: bijdragers van Open Food Facts, CC BY-SA

Melon Bread

Daiichi · 1 piece (113 g)

e
Nutri-ScoreSlechte voedingskwaliteit
4
NOVA-groepUltrabewerkt voedingsmiddel
336
kcalPer 100 g / 100 ml
Gehalte aan vet: GemiddeldGehalte aan verzadigd vet: LaagGehalte aan suiker: HoogGehalte aan zout: Laag
Barcode
4904501201453
Categorie
Gebak
Portiegrootte
113 g
Verkocht in
Verenigde Staten van Amerika

In één oogopslag

Melon Bread (Daiichi) is een product uit de categorie ‘Gebak’. Het levert 336 kcal (1.423 kJ) per 100 g. Eén portie van 113 g bevat ongeveer 380 kcal, oftewel 19% van de dagelijkse referentie-inname aan energie voor een volwassene. Het bevat 158% meer suiker dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 100% minder verzadigd vet dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 100% minder zout dan het mediane product in zijn categorie. De ingrediëntenlijst bevat 8 additieven: E297 - Fumaarzuur, E420 - Sorbitol, E472g - Gesuccinyleerde monoglyceriden, E475 - Polyglycerolesters van vetzuren, E477 - Esters van propaan-1‚2-diol met vetzuren en E510 - Ammoniumchloride. Het wordt verkocht in Verenigde Staten van Amerika.

Voedingswaarden

Voedingswaarden Per 100 g / 100 ml % RI* Per portie (113 g)
Energie 1.423 kJ / 336 kcal 17% 1.608 kJ / 380 kcal
Vetten 8 g 11% 9 g
Verzadigde vetzuren 0 g 0% 0 g
Transvetten 0 g 0 g
Koolhydraten 59 g 23% 67 g
Suikers 59 g 66% 67 g
Toegevoegde suikers 6,5 g 7,3 g
Voedingsvezels 0 g 0% 0 g
Eiwitten 7,1 g 14% 8 g
Zout < 0,01 g 0% < 0,01 g
Cholesterol 0 mg 0 mg
Vitamine D 0 µg 0 µg
Calcium 0 mg 0 mg
IJzer 0 mg 0 mg
Kalium 0 mg 0 mg
Fruit, groenten & peulvruchten 0 %

*Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal).

Vergeleken met vergelijkbare producten

Mediaanwaarden van 1.591 producten in de categorie ‘Gebak’.

Energie -17%
Dit product: 336,3 kcal Mediaan van de categorie: 403 kcal
Suikers +158%
Dit product: 59,3 g Mediaan van de categorie: 23 g
Vetten -56%
Dit product: 8 g Mediaan van de categorie: 18,2 g
Verzadigde vetzuren -100%
Dit product: 0 g Mediaan van de categorie: 7,9 g
Zout -100%
Dit product: 0 g Mediaan van de categorie: 0,4 g
Eiwitten +29%
Dit product: 7,1 g Mediaan van de categorie: 5,5 g
Voedingsvezels -100%
Dit product: 0 g Mediaan van de categorie: 1,9 g

Ingrediënten

WHEAT FLOUR, MIXED FLOUR (WHEAT FLOUR, POWDERED SKIM MILK, EGG YOLK POWDER, MODIFIED CORN STARCH, CALCIUM CARBONATE, SODIUM BICARBONATE, GLUCONO DELTA-LACTONE, FUMARIC ACID, POTASSIUM ACID TARTRATE, CORNSTARCH), WATER, SUGAR, MARGARINE, EGG, SUGAR PREPARATION (SUGAR, WHEAT FLOUR), MILK POWDER ADMIXTURE (SUGAR, WHEY POWDER, SOYBEAN POWDER, WHEAT FLOUR, POWDERED SKIM MILK), YEAST, GLUCOSE, EMULSIFIER (SORBITOL, MONOGLYCERIDES AND DIGLYCERIDES OF FATTY ACIDS, POLYGLYCEROL ESTERS OF FATTY ACIDS, SUCCINYLATED MONOGLYCERIDES, PROPYLENE GLYCOL ESTERS OF FATTY ACIDS), SALT, PALM OIL, BUTTER (BUTTER, SALT), NATURAL AND ARTIFICIAL FLAVOR, YEAST NUTRIENTS (AMMONIUM CHLORIDE, CALCIUM SULFATE, CALCIUM CARBONATE, ASCORBIC ACID, WHEAT FLOUR, CORNSTARCH, SALT, MALTED BARLEY POWDER)

Allergenen

EierenGlutenMelkNotenSoja

Additieven

Veelgestelde vragen

Hoeveel calorieën zitten er in Melon Bread?

Melon Bread bevat 336 kcal per 100 g, dat is ongeveer 380 kcal per portie van 113 g.

Is Melon Bread veganistisch?

Nee. De ingrediëntenlijst van Melon Bread bevat minstens één ingrediënt van dierlijke oorsprong.

Bevat Melon Bread palmolie?

Ja, de ingrediëntenlijst van Melon Bread bevat palmolie of een ingrediënt op basis van palmolie.

Welke additieven bevat Melon Bread?

Melon Bread bevat E297 - Fumaarzuur, E420 - Sorbitol, E472g - Gesuccinyleerde monoglyceriden, E475 - Polyglycerolesters van vetzuren, E477 - Esters van propaan-1‚2-diol met vetzuren, E510 - Ammoniumchloride, E570 - Vetzuren en E575 - Glucono-delta-lacton.

Welke allergenen zitten er in Melon Bread?

Volgens Open Food Facts vermeldt het etiket van Melon Bread de volgende allergenen: Eieren, Gluten, Melk, Noten en Soja. Controleer altijd de verpakking.

Gezondere alternatieven

Populaire producten uit dezelfde categorie met een betere Nutri-Score.