Natas do Céu

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

Natas do Céu

Ursi · 180 g (2 x 90 g)

e
Nutri-ScoreŠpatná nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
314
kcalNa 100 g / 100 ml
Střední obsah tukuVysoký obsah nasycených tukůVysoký obsah cukruNízký obsah soli
Čárový kód
22006776
Porce
90 g
Prodává se v
Portugalsko

Přehled

Natas do Céu (Ursi) je produkt z kategorie „Mléčné dezerty“. Ve 100 g obsahuje 314 kcal (1 312 kJ). Jedna porce (90 g) obsahuje přibližně 283 kcal, tedy 14 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 89 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 420 % více nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 67 % více soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 11 přídatných látek: E120 - Košenila, E160b - Annatto, E202 - Sorban draselný, E281 - Propionan sodný synonyma, E407 - Karagenan a E420 - Sorbitol. Prodává se v těchto zemích: Portugalsko.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porci (90 g)
Energetická hodnota 1 312 kJ / 314 kcal 16% 1 181 kJ / 283 kcal
Tuky 16 g 23% 14 g
Nasycené mastné kyseliny 13 g 65% 12 g
Sacharidy 39 g 15% 35 g
Cukry 25 g 28% 23 g
Přidané cukry 40 g 36 g
Bílkoviny 3,2 g 6% 2,9 g
Sůl 0,2 g 3% 0,18 g
Ovoce, zelenina a luštěniny 0 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 553 produktů v kategorii „Mléčné dezerty“.

Energetická hodnota +151%
Tento produkt: 314 kcal Medián kategorie: 125 kcal
Cukry +89%
Tento produkt: 25 g Medián kategorie: 13,2 g
Tuky +281%
Tento produkt: 16 g Medián kategorie: 4,2 g
Nasycené mastné kyseliny +420%
Tento produkt: 13 g Medián kategorie: 2,5 g
Sůl +67%
Tento produkt: 0,2 g Medián kategorie: 0,1 g
Bílkoviny -9%
Tento produkt: 3,2 g Medián kategorie: 3,5 g

Složení

Creme de nata (56%) [nata, leite condensado (leite magró e açúcar), gordura de palma totalmente hidrogenada, açúcar, xarope de glicose, humidificante (sorbitol), proteínas do leite, emulsionante (mono e diglicéridos de ácidos gordos), estabilizadores (carragenina, goma de alfarroba) e aroma], cobertura de doce de ovos (33%) [xarope de glicose, açúcar, ovo (16%), amido modificado de milho, estabilizador (carragenina), reguladores de acidez (citratos de sódio e ácido tartárico), conservantes (sorbato de potássio e propionato de sódio) e corantes (carminas, anato)], bolacha (11%) [farinha de trigo, açúcar, óleo de girassol com alto teor oleico, antioxidantes (ésteres de ácidos gordos do ácido ascórbico e extrato rico em tocoferóis), xarope de glucose-frutose, soro de leite em pó, sal, levedantes (hidrogenocarbonato de sódio e hidrogenocarbonato de amónio), emulsionante (lecitina de girassol) e aroma].

Alergeny

VejceLepekMléko

Může obsahovat stopy

Žádný

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má Natas do Céu?

Natas do Céu obsahuje 314 kcal ve 100 g, což je přibližně 283 kcal na porci (90 g).

Je Natas do Céu veganské?

Ne. Složení produktu Natas do Céu obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.

Obsahuje Natas do Céu palmový olej?

Možná: některé složky produktu Natas do Céu mohou pocházet z palmového oleje.

Jaké přídatné látky obsahuje Natas do Céu?

Natas do Céu obsahuje: E120 - Košenila, E160b - Annatto, E202 - Sorban draselný, E281 - Propionan sodný synonyma, E407 - Karagenan, E420 - Sorbitol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselin, E500 - Uhličitany sodné, E500ii - Hydrogenuhličitan sodný, E503 - Uhličitany amonné a E503ii - Hydrogenuhličitan amonný.

Jaké alergeny obsahuje Natas do Céu?

Podle Open Food Facts uvádí etiketa výrobku Natas do Céu tyto alergeny: Vejce, Lepek a Mléko. Vždy si zkontrolujte obal.

Zdravější alternativy

Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.

Další produkty značky Ursi

Zobrazit vše →