Linguine Carbonara

Foto: bijdragers van Open Food Facts, CC BY-SA

Linguine Carbonara

Atelier · 400g

c
Nutri-ScoreGemiddelde voedingskwaliteit
4
NOVA-groepUltrabewerkt voedingsmiddel
183
kcalPer 100 g / 100 ml
Gehalte aan vet: GemiddeldGehalte aan verzadigd vet: GemiddeldGehalte aan suiker: LaagGehalte aan zout: Gemiddeld
Barcode
5400306971854
Verkocht in
België

In één oogopslag

Linguine Carbonara (Atelier) is een product uit de categorie ‘Carbonara-stijl pasta’. Het levert 183 kcal (766 kJ) per 100 g. Het bevat 71% meer suiker dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 48% meer verzadigd vet dan het mediane product in zijn categorie. Het gehalte aan zout ligt dicht bij de mediaan van zijn categorie. De ingrediëntenlijst bevat 9 additieven: E1105 - Lysozym, E160a - caroteen, E160ai - Bèta-caroteen, E250 - Natriumnitriet, E301 - Natriumascorbaat en E331 - Natriumcitraten. Het wordt verkocht in België.

Voedingswaarden

Voedingswaarden Per 100 g / 100 ml % RI*
Energie 766 kJ / 183 kcal 9%
Vetten 8,1 g 12%
Verzadigde vetzuren 4,6 g 23%
Koolhydraten 19 g 7%
Suikers 2,4 g 3%
Toegevoegde suikers 0 g
Voedingsvezels 0,7 g 3%
Eiwitten 7,7 g 15%
Zout 0,67 g 11%
Fruit, groenten & peulvruchten 0 %

*Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal).

Vergeleken met vergelijkbare producten

Mediaanwaarden van 37 producten in de categorie ‘Carbonara-stijl pasta’.

Energie +19%
Dit product: 183 kcal Mediaan van de categorie: 154,1 kcal
Suikers +71%
Dit product: 2,4 g Mediaan van de categorie: 1,4 g
Vetten +11%
Dit product: 8,1 g Mediaan van de categorie: 7,3 g
Verzadigde vetzuren +48%
Dit product: 4,6 g Mediaan van de categorie: 3,1 g
Zout -6%
Dit product: 0,7 g Mediaan van de categorie: 0,7 g
Eiwitten +31%
Dit product: 7,7 g Mediaan van de categorie: 5,9 g
Voedingsvezels -22%
Dit product: 0,7 g Mediaan van de categorie: 0,9 g

Ingrediënten

Sauce à base de lardons et crèmes 50% [LAIT entier 51%, lardons 22% (viande de porc 96%, sel, correcteurs d'acidité (E576, E508), dextrose, antioxydant (E301), conservateur (E250), ferment lactique, fumée), préparation à base de fromage 14% (fromage emmental, edam gouda(LAIT)28%, beurre (LAIT), LAIT en poudre, amidon de maïs, émulsifiant (E331), sel, arôme de fumée, poivre blanc), crème (LAIT) 11%, mélange de fromage à pâte dur 2% (LAIT cru et pas - teurisé, sel, présure, ferment lactique, conservateur (lysozyme (OEUF))), jaune d'OEUF, sel, poivre blanc, noix de muscade, amidon de maïs, stabilisant (E407), colorant (E160a(i))]. pâtes alimentaire cuites 46% [pâtes alimentaires 52% (semoule de BLE dur, eau), eau], fromage emmental 3,8% LAIT de vache, sel, ferments lactiques, présure], sel, persil.

Allergenen

EierenMelk

Additieven

Veelgestelde vragen

Hoeveel calorieën zitten er in Linguine Carbonara?

Linguine Carbonara bevat 183 kcal per 100 g.

Is Linguine Carbonara veganistisch?

Nee. De ingrediëntenlijst van Linguine Carbonara bevat minstens één ingrediënt van dierlijke oorsprong.

Bevat Linguine Carbonara palmolie?

Mogelijk: sommige ingrediënten van Linguine Carbonara kunnen van palmolie afkomstig zijn.

Welke additieven bevat Linguine Carbonara?

Linguine Carbonara bevat E1105 - Lysozym, E160a - caroteen, E160ai - Bèta-caroteen, E250 - Natriumnitriet, E301 - Natriumascorbaat, E331 - Natriumcitraten, E407 - Carrageen, E508 - Kaliumchloride en E576 - Natriumgluconaat.

Welke allergenen zitten er in Linguine Carbonara?

Volgens Open Food Facts vermeldt het etiket van Linguine Carbonara de volgende allergenen: Eieren en Melk. Controleer altijd de verpakking.

Gezondere alternatieven

Populaire producten uit dezelfde categorie met een betere Nutri-Score.

Meer van Atelier

Alles bekijken →