Foto: bijdragers van Open Food Facts, CC BY-SA
Bonbons au chocolat
Chevaliers d'Argouges · 300 g
- Barcode
3421371530373- Categorie
- Gemengde chocosnoepjes
- Portiegrootte
- 10g
- Verkocht in
- Frankrijk
In één oogopslag
Bonbons au chocolat (Chevaliers d'Argouges) is een product uit de categorie ‘Gemengde chocosnoepjes’. Het levert 551 kcal (2.299 kJ) per 100 g. Eén portie van 10g bevat ongeveer 55 kcal, oftewel 3% van de dagelijkse referentie-inname aan energie voor een volwassene. Het bevat 29% minder suiker dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 16% minder verzadigd vet dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 77% meer zout dan het mediane product in zijn categorie. De ingrediëntenlijst bevat 8 additieven: E100 - curcumine, E160c - Paprika-extract, E322 - Lecithinen, E322i - Lecithine, E422 - Glycerol en E440 - Pectine. Het wordt verkocht in Frankrijk.
Voedingswaarden
| Voedingswaarden | Per 100 g / 100 ml | % RI* | Per portie (10g) |
|---|---|---|---|
| Energie | 2.299 kJ / 551 kcal | 28% | 230 kJ / 55 kcal |
| Vetten | 34 g | 49% | 3,4 g |
| Verzadigde vetzuren | 15 g | 75% | 1,5 g |
| Koolhydraten | 51 g | 20% | 5,1 g |
| Suikers | 34 g | 38% | 3,4 g |
| Toegevoegde suikers | 50 g | 5 g | |
| Polyolen | 0 g | 0 g | |
| Zetmeel | 0,01 g | < 0,01 g | |
| Voedingsvezels | 0 g | 0% | 0 g |
| Eiwitten | 8 g | 16% | 0,8 g |
| Zout | 0,23 g | 4% | 0,02 g |
| Cholesterol | 13 mg | 1,3 mg | |
| Alcohol | 0 % vol | ||
| Vitamine A | 29 µg | 2,8 µg | |
| Vitamine D | 0,16 µg | 0,02 µg | |
| Vitamine E | 1,7 mg | 0,17 mg | |
| Vitamine C | 1,3 mg | 0,13 mg | |
| Vitamine B12 | 0,41 µg | 0,04 µg | |
| Calcium | 129 mg | 13 mg | |
| IJzer | 0,3 mg | 0,03 mg | |
| Magnesium | 22 mg | 2,2 mg | |
| Kalium | 209 mg | 21 mg | |
| Zink | 0,64 mg | 0,06 mg | |
| Fruit, groenten & peulvruchten | 0 % |
*Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal).
Vergeleken met vergelijkbare producten
Mediaanwaarden van 830 producten in de categorie ‘Gemengde chocosnoepjes’.
Ingrediënten
Sucre, beurre de cacao, poudre de lait entier, pàte de cacao, noisette 9,8%, amande 4,7%, caramel 3% (sirop de glucose-fructose, sucre, crème, lait concentré sucré, beurre doux, eau, beurre salé, sel de Guérande, stabilisant : pectines), pâte de noisette 2,9%, noisette caramélisée 1,6% (noisette, sucre, sirop de glucose, miel), brisure de bretzel 19% (farine de blé, sel, huile de tournesol, malt de blé, levure, correcteur d'acidité : E524), brisures de crêpes dentelles 0,6% (farine de blé, sucre, beurre concentré, sucre du lait, protéines de lait, sel, extrait de malt d'orge, poudre à lever : E500), beurre concentré, poudre de lait écrémé, stabilisant : E422, caramel en poudre (poudre de lait écrémé, protéine de lait, sucre, beurre), émulsifiant : lécithines de soja, arôme naturel (lait), lactose, lactosérum, fleur de sel de Guérande 0,1%, arôme naturel de vanille, arôme caramel, colorants de décor : curcumine - extrait de paprika. Traces éventuelles d'autres fruits à coque. Chocolat noir 8,9% (cacao : 70% minimum), chocolat au lait 14,4% (cacao : 33% minimum), chocolat blanc 5% (cacao : 28% miniìmum).
Allergenen
Additieven
Veelgestelde vragen
Hoeveel calorieën zitten er in Bonbons au chocolat?
Bonbons au chocolat bevat 551 kcal per 100 g, dat is ongeveer 55 kcal per portie van 10g.
Is Bonbons au chocolat veganistisch?
Nee. De ingrediëntenlijst van Bonbons au chocolat bevat minstens één ingrediënt van dierlijke oorsprong.
Bevat Bonbons au chocolat palmolie?
Er is geen palmolie gevonden in de ingrediëntenlijst van Bonbons au chocolat.
Welke additieven bevat Bonbons au chocolat?
Bonbons au chocolat bevat E100 - curcumine, E160c - Paprika-extract, E322 - Lecithinen, E322i - Lecithine, E422 - Glycerol, E440 - Pectine, E500 - Natriumcarbonaten en E524 - Natriumhydroxide.
Welke allergenen zitten er in Bonbons au chocolat?
Volgens Open Food Facts vermeldt het etiket van Bonbons au chocolat de volgende allergenen: Gluten, Melk en Noten. Controleer altijd de verpakking.
Gezondere alternatieven
Populaire producten uit dezelfde categorie met een betere Nutri-Score.