Chamonix

Foto: bijdragers van Open Food Facts, CC BY-SA

Chamonix

LU · 250 g ℮, (20 biscuits x 12,5 g)

d
Nutri-ScoreMatige voedingskwaliteit
4
NOVA-groepUltrabewerkt voedingsmiddel
340
kcalPer 100 g / 100 ml
Gehalte aan vet: LaagGehalte aan verzadigd vet: LaagGehalte aan suiker: HoogGehalte aan zout: Laag
Barcode
3017760819121
Portiegrootte
13 g
Verkocht in
Frankrijk

In één oogopslag

Chamonix (LU) is een product uit de categorie ‘Gevulde biscuits’. Het levert 340 kcal (1.421 kJ) per 100 g. Eén portie van 13 g bevat ongeveer 44 kcal, oftewel 2% van de dagelijkse referentie-inname aan energie voor een volwassene. Het bevat 32% meer suiker dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 91% minder verzadigd vet dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 96% minder zout dan het mediane product in zijn categorie. De ingrediëntenlijst bevat 7 additieven: E160b - annatto, E160bii - Annatto-norbixine, E202 - Kaliumsorbaat, E330 - E330, E422 - Glycerol en E440 - Pectine. Het wordt verkocht in Frankrijk.

Voedingswaarden

Voedingswaarden Per 100 g / 100 ml % RI* Per portie (13 g)
Energie 1.421 kJ / 340 kcal 17% 185 kJ / 44 kcal
Vetten 1,5 g 2% 0,2 g
Verzadigde vetzuren 0,77 g 4% 0,1 g
Koolhydraten 75 g 29% 9,8 g
Suikers 42 g 47% 5,5 g
Toegevoegde suikers 51 g 6,7 g
Polyolen 24 g 3,1 g
Zetmeel 21 g 2,8 g
Voedingsvezels 1,5 g 6% 0,2 g
Eiwitten 4,2 g 8% 0,54 g
Zout 0,02 g 0% < 0,01 g
Cholesterol 16 mg 2,1 mg
Alcohol 0 % vol
Vitamine A 0 µg 0 µg
Vitamine D 0,05 µg < 0,01 µg
Vitamine E 0,52 mg 0,07 mg
Vitamine C 3 mg 0,39 mg
Vitamine B12 0 µg 0 µg
Calcium 15 mg 2 mg
IJzer 0,91 mg 0,12 mg
Magnesium 27 mg 3,6 mg
Kalium 115 mg 15 mg
Zink 0,75 mg 0,1 mg
Fruit, groenten & peulvruchten 6,4 %

*Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal).

Vergeleken met vergelijkbare producten

Mediaanwaarden van 664 producten in de categorie ‘Gevulde biscuits’.

Energie -29%
Dit product: 340,1 kcal Mediaan van de categorie: 479 kcal
Suikers +32%
Dit product: 42,3 g Mediaan van de categorie: 32 g
Vetten -92%
Dit product: 1,5 g Mediaan van de categorie: 20 g
Verzadigde vetzuren -91%
Dit product: 0,8 g Mediaan van de categorie: 9 g
Zout -96%
Dit product: 0 g Mediaan van de categorie: 0,5 g
Eiwitten -30%
Dit product: 4,2 g Mediaan van de categorie: 5,9 g
Voedingsvezels -52%
Dit product: 1,5 g Mediaan van de categorie: 3,2 g

Ingrediënten

Sirop de glucose-fructose, farine de BLÉ 36 %, sucre, purée d'orange 5 %, jus d'orange concentré 1,4%, huile de colza, jaune d'OEUF en poudre, stabilisant (glycérol), poudre à lever (carbonates d'ammonium), correcteur d'acidité (acide citrique), gélifiant (pectines), arômes, colorant (norbixine de rocou), conservateur (sorbate de potassium). PEUT CONTENIR LAIT, SÉSAME ET FRUITS À COQUE.

Allergenen

EierenGlutenMelkNotenSesamzaad

Additieven

Veelgestelde vragen

Hoeveel calorieën zitten er in Chamonix?

Chamonix bevat 340 kcal per 100 g, dat is ongeveer 44 kcal per portie van 13 g.

Is Chamonix veganistisch?

Nee. De ingrediëntenlijst van Chamonix bevat minstens één ingrediënt van dierlijke oorsprong.

Bevat Chamonix palmolie?

Er is geen palmolie gevonden in de ingrediëntenlijst van Chamonix.

Welke additieven bevat Chamonix?

Chamonix bevat E160b - annatto, E160bii - Annatto-norbixine, E202 - Kaliumsorbaat, E330 - E330, E422 - Glycerol, E440 - Pectine en E503 - Ammoniumcarbonaten.

Welke allergenen zitten er in Chamonix?

Volgens Open Food Facts vermeldt het etiket van Chamonix de volgende allergenen: Eieren, Gluten, Melk, Noten en Sesamzaad. Controleer altijd de verpakking.

Gezondere alternatieven

Populaire producten uit dezelfde categorie met een betere Nutri-Score.

Meer van LU

Alles bekijken →