Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA
Přehled
Hommus (Chris') je produkt z kategorie „Hummus“. Ve 100 g obsahuje 278 kcal (1 156 kJ). Jedna porce (2.9 serving size (68 g)) obsahuje přibližně 189 kcal, tedy 9 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 77 % méně cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 252 % více nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsah soli se blíží mediánu jeho kategorie. Složení obsahuje 4 přídatné látky: E202 - Sorban draselný, E211 - Benzoan sodný, E330 - Kyselina citronová a E415 - Xanthan. Prodává se v těchto zemích: Austrálie.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | Na 100 g / 100 ml | % RHP* | Na porci (2.9 serving size (68 g)) |
|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1 156 kJ / 278 kcal | 14% | 786 kJ / 189 kcal |
| Tuky | 23 g | 33% | 16 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 7,4 g | 37% | 5 g |
| Sacharidy | 6,6 g | 3% | 4,5 g |
| Cukry | 0,3 g | 0% | 0,2 g |
| Přidané cukry | 0 g | 0 g | |
| Vláknina | 6,5 g | 26% | 4,4 g |
| Bílkoviny | 7,4 g | 15% | 5 g |
| Sůl | 0,96 g | 16% | 0,65 g |
| Ovoce, zelenina a luštěniny | 73 % |
*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
Srovnání s podobnými produkty
Mediánové hodnoty 1 246 produktů v kategorii „Hummus“.
Složení
cooked chickpeas (72%) [chickpeas, water], tahini (10%) [sesame paste], canola oil vinegar, salt, food acid (330), garlic (<1.0%), preservatives (202, 211), vegetable gum (415). allergen advice: contains sesame. may be present: tree nuts.
Alergeny
Na etiketě nejsou uvedeny žádné alergeny.
Může obsahovat stopy
Přídatné látky
Často kladené otázky
Kolik kalorií má Hommus?
Hommus obsahuje 278 kcal ve 100 g, což je přibližně 189 kcal na porci (2.9 serving size (68 g)).
Obsahuje Hommus palmový olej?
Ve složení produktu Hommus nebyl zjištěn palmový olej.
Jaké přídatné látky obsahuje Hommus?
Hommus obsahuje: E202 - Sorban draselný, E211 - Benzoan sodný, E330 - Kyselina citronová a E415 - Xanthan.
Zdravější alternativy
Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.