Célébrations

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

Célébrations

Célébrations · 600 g

e
Nutri-ScoreŠpatná nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
490
kcalNa 100 g / 100 ml
Vysoký obsah tukuVysoký obsah nasycených tukůVysoký obsah cukruStřední obsah soli
Čárový kód
5000159419406
Kategorie
Bonboniéry
Porce
9.1 g
Prodává se v
Francie

Přehled

Célébrations je produkt z kategorie „Bonboniéry“. Ve 100 g obsahuje 490 kcal (2 051 kJ). Jedna porce (9.1 g) obsahuje přibližně 45 kcal, tedy 2 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 14 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 26 % méně nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 223 % více soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 7 přídatných látek: E322 - Lecitiny, E322i - lecitin, E341 - CaPO4, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselin a E500 - Uhličitany sodné. Prodává se v těchto zemích: Francie.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porci (9.1 g)
Energetická hodnota 2 051 kJ / 490 kcal 24% 187 kJ / 45 kcal
Tuky 24 g 34% 2,2 g
Nasycené mastné kyseliny 13 g 67% 1,2 g
Sacharidy 63 g 24% 5,7 g
Cukry 55 g 61% 5 g
Přidané cukry 76 g 6,9 g
Polyoly < 0,01 g < 0,01 g
Škrob 0,13 g 0,01 g
Vláknina 1,3 g 5% 0,12 g
Bílkoviny 5,5 g 11% 0,5 g
Sůl 0,42 g 7% 0,04 g
Cholesterol 1,7 mg 0,16 mg
Alkohol < 0,01 % vol
Vitamin A 3,7 µg 0,34 µg
Vitamin D < 0,01 µg < 0,01 µg
Vitamin E 0,33 mg 0,03 mg
Vitamin C 0,37 mg 0,03 mg
Vitamin B12 0,24 µg 0,02 µg
Vápník 79 mg 7,2 mg
Železo 0,1 mg < 0,01 mg
Hořčík 11 mg 0,99 mg
Draslík 121 mg 11 mg
Zinek 0,33 mg 0,03 mg
Ovoce, zelenina a luštěniny 0,05 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 830 produktů v kategorii „Bonboniéry“.

Energetická hodnota -10%
Tento produkt: 489,6 kcal Medián kategorie: 544,5 kcal
Cukry +14%
Tento produkt: 54,9 g Medián kategorie: 48 g
Tuky -30%
Tento produkt: 23,8 g Medián kategorie: 34 g
Nasycené mastné kyseliny -26%
Tento produkt: 13,3 g Medián kategorie: 18 g
Sůl +223%
Tento produkt: 0,4 g Medián kategorie: 0,1 g
Bílkoviny -8%
Tento produkt: 5,5 g Medián kategorie: 6 g
Vláknina -22%
Tento produkt: 1,3 g Medián kategorie: 1,7 g

Složení

Sucre, sirop de glucose, beurre de cacao, _lait_ écrémé en poudre, pâte de cacao, _cacahuètes_, matière grasse végétale, _beurre_ concentré, _lactose_, farine de _blé_, noix de coco séchée, _petit-lait_ en poudre, huile de tournesol, _lait_ entier en poudre, émulsifiants (lécithine de _soja_, E471), _lait_ écrémé concentré, extrait de malt d'orge, cacao maigre, sel, humectant (glycérol), blanc d’_œuf_ en poudre, extrait naturel de vanille, protéine de _lait_ hydrolysée, poudres à lever (E341, E500, E501).

Alergeny

VejceLepekMlékoJádra podzemnice olejnéSójové boby

Může obsahovat stopy

Skořápkové plody

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má Célébrations?

Célébrations obsahuje 490 kcal ve 100 g, což je přibližně 45 kcal na porci (9.1 g).

Je Célébrations veganské?

Ne. Složení produktu Célébrations obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.

Obsahuje Célébrations palmový olej?

Možná: některé složky produktu Célébrations mohou pocházet z palmového oleje.

Jaké přídatné látky obsahuje Célébrations?

Célébrations obsahuje: E322 - Lecitiny, E322i - lecitin, E341 - CaPO4, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselin, E500 - Uhličitany sodné a E501 - Uhličitany draselné.

Jaké alergeny obsahuje Célébrations?

Podle Open Food Facts uvádí etiketa výrobku Célébrations tyto alergeny: Vejce, Lepek, Mléko, Jádra podzemnice olejné a Sójové boby. Vždy si zkontrolujte obal.

Zdravější alternativy

Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.

Další produkty značky Célébrations

Zobrazit vše →