Pains lavash

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

Pains lavash

BCO · 700 g

e
Nutri-ScoreŠpatná nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
309
kcalNa 100 g / 100 ml
Střední obsah tukuNízký obsah nasycených tukůStřední obsah cukruVysoký obsah soli
Čárový kód
3700679609012
Kategorie
Chleby
Prodává se v
Francie

Přehled

Pains lavash (BCO) je produkt z kategorie „Chleby“. Ve 100 g obsahuje 309 kcal (1 302 kJ). Obsahuje o 93 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsah nasycených tuků se blíží mediánu jeho kategorie. Obsahuje o 426 % více soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 7 přídatných látek: E282 - Propionan vápenatý, E412 - Guma guar, E422 - Glycerol, E450 - Difosfát, E450idiphosphate-disodique - Dihydrogendifosforečnan disodný a E500 - Uhličitany sodné. Prodává se v těchto zemích: Francie.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP*
Energetická hodnota 1 302 kJ / 309 kcal 15%
Tuky 5,7 g 8%
Nasycené mastné kyseliny 0,5 g 3%
Sacharidy 55 g 21%
Cukry 5,4 g 6%
Přidané cukry 0 g
Polyoly 0 g
Škrob 32 g
Vláknina 3,3 g 13%
Bílkoviny 8,3 g 17%
Sůl 6 g 100%
Cholesterol 0,02 mg
Alkohol 0 % vol
Vitamin D 0,08 µg
Vitamin E 3,6 mg
Vitamin C 0,15 mg
Vitamin B12 0,02 µg
Vápník 24 mg
Železo 1,4 mg
Hořčík 48 mg
Draslík 250 mg
Zinek 1,5 mg
Ovoce, zelenina a luštěniny 0 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 4 339 produktů v kategorii „Chleby“.

Energetická hodnota +18%
Tento produkt: 309 kcal Medián kategorie: 262 kcal
Cukry +93%
Tento produkt: 5,4 g Medián kategorie: 2,8 g
Tuky +62%
Tento produkt: 5,7 g Medián kategorie: 3,5 g
Nasycené mastné kyseliny +4%
Tento produkt: 0,5 g Medián kategorie: 0,5 g
Sůl +426%
Tento produkt: 6 g Medián kategorie: 1,1 g
Bílkoviny -7%
Tento produkt: 8,3 g Medián kategorie: 8,9 g
Vláknina -14%
Tento produkt: 3,3 g Medián kategorie: 3,9 g

Složení

Farine de blé, eau, huile de colza, levure, sel, stabilisant: glycérol, épaississant : gomme guar, levain de seigle dévitalisé, gluten de blé, poudre à lever : E 450i et E500ii, conservateur: propionate de calcium. Peut contenir des traces de soja et de lait.

Alergeny

Na etiketě nejsou uvedeny žádné alergeny.

Může obsahovat stopy

MlékoSójové boby

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má Pains lavash?

Pains lavash obsahuje 309 kcal ve 100 g.

Je Pains lavash veganské?

Není to jasné: některé složky produktu Pains lavash mohou být rostlinného i živočišného původu. Zkontrolujte obal nebo kontaktujte výrobce.

Obsahuje Pains lavash palmový olej?

Ve složení produktu Pains lavash nebyl zjištěn palmový olej.

Jaké přídatné látky obsahuje Pains lavash?

Pains lavash obsahuje: E282 - Propionan vápenatý, E412 - Guma guar, E422 - Glycerol, E450 - Difosfát, E450idiphosphate-disodique - Dihydrogendifosforečnan disodný, E500 - Uhličitany sodné a E500ii - Hydrogenuhličitan sodný.

Zdravější alternativy

Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.

Další produkty značky BCO

Zobrazit vše →