Chamonix

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

Chamonix

LU · 250 g ℮, (20 biscuits x 12,5 g)

d
Nutri-ScoreNízká nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
340
kcalNa 100 g / 100 ml
Nízký obsah tukuNízký obsah nasycených tukůVysoký obsah cukruNízký obsah soli
Čárový kód
3017760819121
Porce
13 g
Prodává se v
Francie

Přehled

Chamonix (LU) je produkt z kategorie „Plněné sušenky“. Ve 100 g obsahuje 340 kcal (1 421 kJ). Jedna porce (13 g) obsahuje přibližně 44 kcal, tedy 2 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 32 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 91 % méně nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 96 % méně soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 7 přídatných látek: E160b - Annatto, E160bii - Annato – norbixin, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citronová, E422 - Glycerol a E440 - Pektin. Prodává se v těchto zemích: Francie.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porci (13 g)
Energetická hodnota 1 421 kJ / 340 kcal 17% 185 kJ / 44 kcal
Tuky 1,5 g 2% 0,2 g
Nasycené mastné kyseliny 0,77 g 4% 0,1 g
Sacharidy 75 g 29% 9,8 g
Cukry 42 g 47% 5,5 g
Přidané cukry 51 g 6,7 g
Polyoly 24 g 3,1 g
Škrob 21 g 2,8 g
Vláknina 1,5 g 6% 0,2 g
Bílkoviny 4,2 g 8% 0,54 g
Sůl 0,02 g 0% < 0,01 g
Cholesterol 16 mg 2,1 mg
Alkohol 0 % vol
Vitamin A 0 µg 0 µg
Vitamin D 0,05 µg < 0,01 µg
Vitamin E 0,52 mg 0,07 mg
Vitamin C 3 mg 0,39 mg
Vitamin B12 0 µg 0 µg
Vápník 15 mg 2 mg
Železo 0,91 mg 0,12 mg
Hořčík 27 mg 3,6 mg
Draslík 115 mg 15 mg
Zinek 0,75 mg 0,1 mg
Ovoce, zelenina a luštěniny 6,4 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 664 produktů v kategorii „Plněné sušenky“.

Energetická hodnota -29%
Tento produkt: 340,1 kcal Medián kategorie: 479 kcal
Cukry +32%
Tento produkt: 42,3 g Medián kategorie: 32 g
Tuky -92%
Tento produkt: 1,5 g Medián kategorie: 20 g
Nasycené mastné kyseliny -91%
Tento produkt: 0,8 g Medián kategorie: 9 g
Sůl -96%
Tento produkt: 0 g Medián kategorie: 0,5 g
Bílkoviny -30%
Tento produkt: 4,2 g Medián kategorie: 5,9 g
Vláknina -52%
Tento produkt: 1,5 g Medián kategorie: 3,2 g

Složení

Sirop de glucose-fructose, farine de BLÉ 36 %, sucre, purée d'orange 5 %, jus d'orange concentré 1,4%, huile de colza, jaune d'OEUF en poudre, stabilisant (glycérol), poudre à lever (carbonates d'ammonium), correcteur d'acidité (acide citrique), gélifiant (pectines), arômes, colorant (norbixine de rocou), conservateur (sorbate de potassium). PEUT CONTENIR LAIT, SÉSAME ET FRUITS À COQUE.

Alergeny

VejceLepekMlékoSkořápkové plodySezamová semena

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má Chamonix?

Chamonix obsahuje 340 kcal ve 100 g, což je přibližně 44 kcal na porci (13 g).

Je Chamonix veganské?

Ne. Složení produktu Chamonix obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.

Obsahuje Chamonix palmový olej?

Ve složení produktu Chamonix nebyl zjištěn palmový olej.

Jaké přídatné látky obsahuje Chamonix?

Chamonix obsahuje: E160b - Annatto, E160bii - Annato – norbixin, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citronová, E422 - Glycerol, E440 - Pektin a E503 - Uhličitany amonné.

Jaké alergeny obsahuje Chamonix?

Podle Open Food Facts uvádí etiketa výrobku Chamonix tyto alergeny: Vejce, Lepek, Mléko, Skořápkové plody a Sezamová semena. Vždy si zkontrolujte obal.

Zdravější alternativy

Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.

Další produkty značky LU

Zobrazit vše →