Chamonix

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

Chamonix

LU

d
Nutri-ScoreNízká nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
346
kcalNa 100 g / 100 ml
Nízký obsah tukuNízký obsah nasycených tukůVysoký obsah cukruNízký obsah soli
Čárový kód
15868817
Porce
25 g
Prodává se v
Francie

Přehled

Chamonix (LU) je produkt z kategorie „Plněné sušenky“. Ve 100 g obsahuje 346 kcal (1 471 kJ). Jedna porce (25 g) obsahuje přibližně 87 kcal, tedy 4 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 38 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 97 % méně nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 80 % méně soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 7 přídatných látek: E160b - Annatto, E160bii - Annato – norbixin, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citronová, E422 - Glycerol a E440 - Pektin. Prodává se v těchto zemích: Francie.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porci (25 g)
Energetická hodnota 1 471 kJ / 346 kcal 17% 368 kJ / 87 kcal
Tuky 2,2 g 3% 0,55 g
Nasycené mastné kyseliny 0,3 g 2% 0,08 g
Sacharidy 77 g 30% 19 g
Cukry 44 g 49% 11 g
Přidané cukry 66 g 16 g
Polyoly 27 g 6,6 g
Škrob 15 g 3,7 g
Vláknina 1,8 g 7% 0,45 g
Bílkoviny 3,9 g 8% 0,98 g
Sůl 0,1 g 2% 0,03 g
Cholesterol 0 mg 0 mg
Alkohol 0 % vol
Vitamin A 0 µg 0 µg
Vitamin D 0,03 µg < 0,01 µg
Vitamin E 0,21 mg 0,05 mg
Vitamin C 3 mg 0,74 mg
Vitamin B12 0 µg 0 µg
Vápník 11 mg 2,6 mg
Železo 0,62 mg 0,15 mg
Hořčík 19 mg 4,8 mg
Draslík 82 mg 21 mg
Zinek 0,49 mg 0,12 mg
Ovoce, zelenina a luštěniny 6,4 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 664 produktů v kategorii „Plněné sušenky“.

Energetická hodnota -28%
Tento produkt: 346 kcal Medián kategorie: 479 kcal
Cukry +38%
Tento produkt: 44 g Medián kategorie: 32 g
Tuky -89%
Tento produkt: 2,2 g Medián kategorie: 20 g
Nasycené mastné kyseliny -97%
Tento produkt: 0,3 g Medián kategorie: 9 g
Sůl -80%
Tento produkt: 0,1 g Medián kategorie: 0,5 g
Bílkoviny -34%
Tento produkt: 3,9 g Medián kategorie: 5,9 g
Vláknina -44%
Tento produkt: 1,8 g Medián kategorie: 3,2 g

Složení

Sirop de glucose-fructose, farine de BLÉ, sucre, purée d'orange 5 %, jus d'orange concentré 1,4 % (équivalent jus d'orange 7,4 %), huile de colza, jaunes d'OEUFS en poudre, stabilisant (glycérol), poudre à lever (carbonates d'ammonium), correcteur d'acidité (acide citrique), gélifiant (pectines), arômes, conservateur (sorbate de potassium), colorant (norbixine de rocou). PEUT CONTENIR LAIT, SESAME ET FRUITS A COQUE.

Alergeny

Na etiketě nejsou uvedeny žádné alergeny.

Může obsahovat stopy

Skořápkové plodySezamová semena

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má Chamonix?

Chamonix obsahuje 346 kcal ve 100 g, což je přibližně 87 kcal na porci (25 g).

Je Chamonix veganské?

Ne. Složení produktu Chamonix obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.

Obsahuje Chamonix palmový olej?

Ve složení produktu Chamonix nebyl zjištěn palmový olej.

Jaké přídatné látky obsahuje Chamonix?

Chamonix obsahuje: E160b - Annatto, E160bii - Annato – norbixin, E202 - Sorban draselný, E330 - Kyselina citronová, E422 - Glycerol, E440 - Pektin a E503 - Uhličitany amonné.

Zdravější alternativy

Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.

Další produkty značky LU

Zobrazit vše →