High Protein Wraps

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

High Protein Wraps

itza · 320g

a
Nutri-ScoreVelmi dobrá nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
310
kcalNa 100 g / 100 ml
Střední obsah tukuStřední obsah nasycených tukůNízký obsah cukruNízký obsah soli
Čárový kód
8717853273223
Porce
40 g
Prodává se v
Německo

Přehled

High Protein Wraps (itza) je produkt z kategorie „Pšeničné placky“. Ve 100 g obsahuje 310 kcal (1 297 kJ). Jedna porce (40 g) obsahuje přibližně 124 kcal, tedy 6 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 11 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 15 % více nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 100 % méně soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 6 přídatných látek: E202 - Sorban draselný, E282 - Propionan vápenatý, E296 - Kyselina jablečná, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselin a E500 - Uhličitany sodné. Prodává se v těchto zemích: Německo.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porci (40 g)
Energetická hodnota 1 297 kJ / 310 kcal 16% 519 kJ / 124 kcal
Tuky 7,9 g 11% 3,2 g
Nasycené mastné kyseliny 1,5 g 8% 0,6 g
Sacharidy 44 g 17% 18 g
Cukry 2,5 g 3% 1 g
Přidané cukry 0,71 g 0,28 g
Vláknina 6,2 g 25% 2,5 g
Bílkoviny 18 g 36% 7,2 g
Sůl < 0,01 g 0% < 0,01 g
Ovoce, zelenina a luštěniny 0 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 756 produktů v kategorii „Pšeničné placky“.

Energetická hodnota +3%
Tento produkt: 310 kcal Medián kategorie: 301 kcal
Cukry +11%
Tento produkt: 2,5 g Medián kategorie: 2,3 g
Tuky +18%
Tento produkt: 7,9 g Medián kategorie: 6,7 g
Nasycené mastné kyseliny +15%
Tento produkt: 1,5 g Medián kategorie: 1,3 g
Sůl -100%
Tento produkt: 0 g Medián kategorie: 1,1 g
Bílkoviny +112%
Tento produkt: 18 g Medián kategorie: 8,5 g
Vláknina +103%
Tento produkt: 6,2 g Medián kategorie: 3,1 g

Složení

WEIZENMEHL (EU) 38%, Wasser, WEIZENprotein, gelbes Leinsamenmehl, Stabilisator (Glycerin), Rapsöl, Erbsenmehl, Zucker, Säureregulator (Apfelsäure), Backtriebmittel (Natriumcarbonate), Salz, Emulgator (Mono - und Diglyceride von Speisefettsäuren), Konservierungsstoffe (Calciumpropionat, Kaliumsorbat).

Alergeny

Na etiketě nejsou uvedeny žádné alergeny.

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má High Protein Wraps?

High Protein Wraps obsahuje 310 kcal ve 100 g, což je přibližně 124 kcal na porci (40 g).

Je High Protein Wraps veganské?

Ano. Podle složení neobsahuje High Protein Wraps žádné suroviny živočišného původu.

Obsahuje High Protein Wraps palmový olej?

Možná: některé složky produktu High Protein Wraps mohou pocházet z palmového oleje.

Jaké přídatné látky obsahuje High Protein Wraps?

High Protein Wraps obsahuje: E202 - Sorban draselný, E282 - Propionan vápenatý, E296 - Kyselina jablečná, E422 - Glycerol, E471 - Mono- a diglyceridy mastných kyselin a E500 - Uhličitany sodné.

Další produkty značky itza

Zobrazit vše →