Cereals bars

Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA

Cereals bars

Décathlon · 6 x 21 g

d
Nutri-ScoreNízká nutriční kvalita
4
Skupina NOVAUltrazpracovaná potravina
364
kcalNa 100 g / 100 ml
Střední obsah tukuNízký obsah nasycených tukůVysoký obsah cukruStřední obsah soli
Čárový kód
3608390890125
Porce
21.0g
Prodává se v
Francie

Přehled

Cereals bars (Décathlon) je produkt z kategorie „Ovocné cereální tyčinky“. Ve 100 g obsahuje 364 kcal (1 539 kJ). Jedna porce (21.0g) obsahuje přibližně 76 kcal, tedy 4 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsah cukru se blíží mediánu jeho kategorie. Obsahuje o 77 % méně nasycených tuků než medián produktů v jeho kategorii. Obsahuje o 109 % více soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 4 přídatné látky: E306 - Extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, E322 - Lecitiny, E322i - lecitin a E440 - Pektin. Prodává se v těchto zemích: Francie.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g / 100 ml % RHP* Na porci (21.0g)
Energetická hodnota 1 539 kJ / 364 kcal 18% 323 kJ / 76 kcal
Tuky 4,5 g 6% 0,95 g
Nasycené mastné kyseliny 0,5 g 3% 0,11 g
Sacharidy 73 g 28% 15 g
Cukry 27 g 30% 5,7 g
Přidané cukry 28 g 5,8 g
Vláknina 5,2 g 21% 1,1 g
Bílkoviny 5,3 g 11% 1,1 g
Sůl 0,46 g 8% 0,1 g
Ovoce, zelenina a luštěniny 0,23 %

*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

Srovnání s podobnými produkty

Mediánové hodnoty 208 produktů v kategorii „Ovocné cereální tyčinky“.

Energetická hodnota -6%
Tento produkt: 364 kcal Medián kategorie: 389 kcal
Cukry -4%
Tento produkt: 27 g Medián kategorie: 28 g
Tuky -55%
Tento produkt: 4,5 g Medián kategorie: 10 g
Nasycené mastné kyseliny -77%
Tento produkt: 0,5 g Medián kategorie: 2,2 g
Sůl +109%
Tento produkt: 0,5 g Medián kategorie: 0,2 g
Bílkoviny -12%
Tento produkt: 5,3 g Medián kategorie: 6 g
Vláknina -12%
Tento produkt: 5,2 g Medián kategorie: 5,9 g

Složení

Céréales 48,5% (blé entier, flocons d'avoine entier 8,8%, farine de blé, farine de mais, flocons de seigle entier, extrait de malte d'orge), sirop de blé (liquide et déshydraté), huile de tournesol, mûre lyophilisée 2%, myrtille lyophilisée 1,5%, sucre, gélifiant: pectines, arôme naturel de fraise, sel, émulsifiant: lecithines (soja), antioxydant: extrait riche en tocopherols. Peut contenir des tracés éventuelles de: lait, arachides et fruits à coque. Indication selon les prescriptions d'étiquetage de l'UE : les mûres et myrtilles ne proviennent pas d'Espagne. Fabriqué en Espagne.

Alergeny

Na etiketě nejsou uvedeny žádné alergeny.

Může obsahovat stopy

MlékoSkořápkové plodyJádra podzemnice olejné

Přídatné látky

Často kladené otázky

Kolik kalorií má Cereals bars?

Cereals bars obsahuje 364 kcal ve 100 g, což je přibližně 76 kcal na porci (21.0g).

Je Cereals bars veganské?

Ne. Složení produktu Cereals bars obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.

Obsahuje Cereals bars palmový olej?

Ve složení produktu Cereals bars nebyl zjištěn palmový olej.

Jaké přídatné látky obsahuje Cereals bars?

Cereals bars obsahuje: E306 - Extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, E322 - Lecitiny, E322i - lecitin a E440 - Pektin.

Zdravější alternativy

Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.

Další produkty značky Décathlon

Zobrazit vše →