Foto: přispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA
Saveur fromage
Crusti Croc · 200 g
- Čárový kód
20729752- Porce
- 30 g
- Prodává se v
- Francie
Přehled
Saveur fromage (Crusti Croc) je produkt z kategorie „Bramborové lupínky na slunečnicovém oleji“. Ve 100 g obsahuje 532 kcal (2 251 kJ). Jedna porce (30 g) obsahuje přibližně 160 kcal, tedy 8 % referenčního denního příjmu energie dospělého člověka. Obsahuje o 287 % více cukru než medián produktů v jeho kategorii. Obsah nasycených tuků se blíží mediánu jeho kategorie. Obsahuje o 24 % více soli než medián produktů v jeho kategorii. Složení obsahuje 3 přídatné látky: E270 - Kyselina mléčná, E327 - mléčnan vápenatý a E330 - Kyselina citronová. Prodává se v těchto zemích: Francie.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | Na 100 g / 100 ml | % RHP* | Na porci (30 g) |
|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 2 251 kJ / 532 kcal | 27% | 675 kJ / 160 kcal |
| Tuky | 34 g | 49% | 10 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 2,7 g | 14% | 0,81 g |
| Sacharidy | 51 g | 19% | 15 g |
| Cukry | 3,1 g | 3% | 0,93 g |
| Přidané cukry | 0,19 g | 0,06 g | |
| Polyoly | 0 g | 0 g | |
| Škrob | 9,3 g | 2,8 g | |
| Vláknina | 1,1 g | 4% | 0,32 g |
| Bílkoviny | 6 g | 12% | 1,8 g |
| Sůl | 1,6 g | 27% | 0,48 g |
| Cholesterol | 1,5 mg | 0,45 mg | |
| Alkohol | 0 % vol | ||
| Vitamin A | 3,7 µg | 1,1 µg | |
| Vitamin D | 0,05 µg | 0,01 µg | |
| Vitamin E | 19 mg | 5,8 mg | |
| Vitamin C | 1,7 mg | 0,52 mg | |
| Vitamin B12 | 0,02 µg | < 0,01 µg | |
| Vápník | 14 mg | 4,2 mg | |
| Železo | 0,19 mg | 0,06 mg | |
| Hořčík | 11 mg | 3,3 mg | |
| Draslík | 218 mg | 65 mg | |
| Zinek | 0,15 mg | 0,04 mg | |
| Ovoce, zelenina a luštěniny | 0 % |
*Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
Srovnání s podobnými produkty
Mediánové hodnoty 1 540 produktů v kategorii „Bramborové lupínky na slunečnicovém oleji“.
Složení
pommes de terre 59%, huile de tournesol 34%, sel, fromage en poudre (_lait_), poudre de lactosérum (_lait_), lactose (_lait_), dextrose, crème en poudre (_lait_), extrait de levure, acidifiants (acide lactique, lactate de calcium, acide citrique), arômes (contient _lait_)
Alergeny
Může obsahovat stopy
Přídatné látky
Často kladené otázky
Kolik kalorií má Saveur fromage?
Saveur fromage obsahuje 532 kcal ve 100 g, což je přibližně 160 kcal na porci (30 g).
Je Saveur fromage veganské?
Ne. Složení produktu Saveur fromage obsahuje alespoň jednu surovinu živočišného původu.
Obsahuje Saveur fromage palmový olej?
Ve složení produktu Saveur fromage nebyl zjištěn palmový olej.
Jaké přídatné látky obsahuje Saveur fromage?
Saveur fromage obsahuje: E270 - Kyselina mléčná, E327 - mléčnan vápenatý a E330 - Kyselina citronová.
Jaké alergeny obsahuje Saveur fromage?
Podle Open Food Facts uvádí etiketa výrobku Saveur fromage tyto alergeny: Mléko. Vždy si zkontrolujte obal.
Zdravější alternativy
Oblíbené produkty ze stejné kategorie s lepším Nutri-Score.