Cassoulet Stephan

Foto: bijdragers van Open Food Facts, CC BY-SA

Cassoulet Stephan

Stéphan · 840 g

c
Nutri-ScoreGemiddelde voedingskwaliteit
4
NOVA-groepUltrabewerkt voedingsmiddel
114
kcalPer 100 g / 100 ml
Gehalte aan vet: GemiddeldGehalte aan verzadigd vet: GemiddeldGehalte aan suiker: LaagGehalte aan zout: Gemiddeld
Barcode
3261830409013
Categorie
Cassoulets
Portiegrootte
420g
Verkocht in
Frankrijk

In één oogopslag

Cassoulet Stephan (Stéphan) is een product uit de categorie ‘Cassoulets’. Het levert 114 kcal (478 kJ) per 100 g. Eén portie van 420g bevat ongeveer 479 kcal, oftewel 24% van de dagelijkse referentie-inname aan energie voor een volwassene. Het bevat 14% meer suiker dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 10% minder verzadigd vet dan het mediane product in zijn categorie. Het bevat 29% meer zout dan het mediane product in zijn categorie. De ingrediëntenlijst bevat 7 additieven: E250 - Natriumnitriet, E300 - Ascorbinezuur, E401 - Natriumalginaat, E407 - Carrageen, E410 - Carobbegom en E450 - difosfaat. Het wordt verkocht in Frankrijk.

Voedingswaarden

Voedingswaarden Per 100 g / 100 ml % RI* Per portie (420g)
Energie 478 kJ / 114 kcal 6% 2.006 kJ / 479 kcal
Vetten 4,9 g 7% 21 g
Verzadigde vetzuren 1,8 g 9% 7,6 g
Koolhydraten 7,1 g 3% 30 g
Suikers 0,8 g 1% 3,4 g
Toegevoegde suikers 0 g 0 g
Voedingsvezels 4,1 g 16% 17 g
Eiwitten 8,4 g 17% 35 g
Zout 1,1 g 18% 4,6 g
Fruit, groenten & peulvruchten 35 %

*Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal).

Vergeleken met vergelijkbare producten

Mediaanwaarden van 181 producten in de categorie ‘Cassoulets’.

Energie -7%
Dit product: 114 kcal Mediaan van de categorie: 122 kcal
Suikers +14%
Dit product: 0,8 g Mediaan van de categorie: 0,7 g
Vetten -9%
Dit product: 4,9 g Mediaan van de categorie: 5,4 g
Verzadigde vetzuren -10%
Dit product: 1,8 g Mediaan van de categorie: 2 g
Zout +29%
Dit product: 1,1 g Mediaan van de categorie: 0,9 g
Eiwitten +5%
Dit product: 8,4 g Mediaan van de categorie: 8 g
Voedingsvezels +8%
Dit product: 4,1 g Mediaan van de categorie: 3,8 g

Ingrediënten

Cassoulet pur porc (porc 19,5%) Eau, haricots trempés 35%, saucisses pur porc fumées 12,5% (morceaux de tête de porc, viande de porc, eau, gras de porc, farine de blé, protéines de soja, sel, plasma de porc, stabilisants : E450 et E451, épices, plantes aromatiques, gélifiants : E407 et E401, épaississant: E410, arôme de fumée, arômes naturels, dextrose, arôme naturel de paprika, conservateur : E250), un morceau de viande de porc traitée en salaison 6,9% (viande de porc, eau, sel, plasma de porc, stabilisants : E450 et É451, antioxydant : E300), Saucisson pur porc fumé 2,6% (morceaux de tête de porc, viande de porc, eau, gras de porc, farine de ble, protéines de soja, sel, plasma de porc, stabilisants : 50 et E451, épices, plantes aromatiques, gélifiants: E407 et E401, arôme de fumée, arômes naturels, dextrose, arôme naturel de paprika, conservateur: E250), saindoux, farine de blé, concentré de tomate, ainidon modifié de mais sel arômes naturels (lai ail, sucre, poivre. Traces éventuelles d'euf, moutarde et céleri.

Allergenen

Gluten

Kan sporen bevatten van

SelderijEierenMosterd

Additieven

Veelgestelde vragen

Hoeveel calorieën zitten er in Cassoulet Stephan?

Cassoulet Stephan bevat 114 kcal per 100 g, dat is ongeveer 479 kcal per portie van 420g.

Is Cassoulet Stephan veganistisch?

Nee. De ingrediëntenlijst van Cassoulet Stephan bevat minstens één ingrediënt van dierlijke oorsprong.

Bevat Cassoulet Stephan palmolie?

Mogelijk: sommige ingrediënten van Cassoulet Stephan kunnen van palmolie afkomstig zijn.

Welke additieven bevat Cassoulet Stephan?

Cassoulet Stephan bevat E250 - Natriumnitriet, E300 - Ascorbinezuur, E401 - Natriumalginaat, E407 - Carrageen, E410 - Carobbegom, E450 - difosfaat en E451 - Trifosfaten.

Welke allergenen zitten er in Cassoulet Stephan?

Volgens Open Food Facts vermeldt het etiket van Cassoulet Stephan de volgende allergenen: Gluten. Controleer altijd de verpakking.

Gezondere alternatieven

Populaire producten uit dezelfde categorie met een betere Nutri-Score.

Meer van Stéphan

Alles bekijken →